Prekių paieška

Apklausa

Pirmą kartą apie www.keliurankas.lt sužinojau iš...
 
Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.


Warning: Creating default object from empty value in /home/bodendorf/domains/keliurankas.lt/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/shop.product_details.php on line 128
(Mini-MP3-Player v2 ©Ute Jacobi)

Muzika arrow

Casting Crowns - Lifesong
Albumas: Lifesong Leidimo metai: 2005
Kaina: 28.00 LTL

“Lifesong” (vert. Gyvenimo giesmė) – tai antras albumas (pirmasis – grupės pavadinimu pavadintas “Casting Crowns”) per kelis metus ne vieną apdovanojimą nusinešusios grupės “Casting Crowns” (vert. Nusimetant karūnas). Bet ne prizuose esmė. Ir ne pačioje muzikoje. “Casting Crowns” – jaunimo vadovai Eagles Landing First Baptist bažnyčioje Atlantos pakraštyje. Ką nori išgirsti jaunimas, šiuolaikinis klausytojas? Jie nori matyti tavo nuoširdumą, kad tu pats eini tikėjimu per įvairius išbandymus. Tas grupės nuoširdus atvirumas, apie savo baimes, nesėkmes, sunkumus ir išgyvenimus atranda atgarsį tavo viduje. “Tavo tikslas yra garbinti Jį savo gyvenimu”- sako Markas Holas (Mark Hall), grupės vokalistas ir tekstų autorius. “Tame panašėjimo į Jėzų kelyje tu galbūt esi daktaras, statybininkas, pardavėjas ar jaunimo pastorius, bet ne tame tavo pašaukimas. Tu gimei tam, kad šlovintum Jį viskuom, kas esi ir ką turi. Tavo pašaukimas tapti panašiu į Jėzų. Tai tavo gyvenimo giesmė  (vert. Lifesong). Tavo garbinimo veiksmas: kaip tu panaudoji gyvenimą, kuris tau duotas…”
“Tuščios rankos iškeltos/tokia maža auka
tačiau jei ji neatspindi gyvenimo/aš beprasmiškai giedu šį vakarą.” Iš dainos “Lifesong”


Dainos:
 1. Lifesong

  "Play Sound"

 2. Praise You In This Storm
 3. Does Anybody Hear Her
 4. Stained Glass Masquerade
 5. Love Them Like Jesus
 6. Set Me Free
 7. While You Were Sleeping
 8. Father, Spirit, Jesus
 9. In Me
 10. Prodigal
 11. And Now My Lifesong Sings