Prekių paieška

Apklausa

Pirmą kartą apie www.keliurankas.lt sužinojau iš...
 
Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.


Warning: Creating default object from empty value in /home/bodendorf/domains/keliurankas.lt/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/shop.product_details.php on line 128
(Mini-MP3-Player v2 ©Ute Jacobi)

Muzika arrow Šlovinimas arrow

MICHAEL W. SMITH - Stand

Formatas: Audio CD

Metai: 2006

Studija: Provident Label Group, LLC

Pagaminta: JAV 

Kaina: 28.00 LTL

Pats Michael W. Smith apie šį projektą:

Brangūs draugai,

 

Štai ką tik pabaigiau vieną iš įdomiausių projektų savo gyvenime. Šis naujas albumas, tarp kitko, tai jau devynioliktas, buvo pats greičiausiai įrašytas per visą mano karjerą - 40 dienų nuo pradžios iki pabaigos. Viskas sukosi lyg sukūryje. Tai buvo nepakartojama.

Dėl laiko stokos, visos dainos buvo parašytos vienu metu. Tekstus dalinomės per internetą, lapai lindo iš fakso aparato, demo variantus įrašinėjome iki vėlumos, tekstų autoriai viens po kito varstė duris...viskas atrodė tarsi vos sukontroliuojamas chaosas.

Nepaisant tokio tempo, visame šiame darbymetyje pradėjo gimti giesmės, kurios iš tiesų atspindi mintis, užvaldžiusias mano vaizduotę paskutiniu metu. Kai dabar klausausi šių giesmių, girdžiu šių tekstų raginimą, kurio negirdėjau ankščiau, nes nebuvo laiko atsisėsti ir pakalbėti apie tai, ką noriu jomis pasakyti. Šis projektas - tai tarsi šių minčių ir jausmų, kuriuos pergyvenau vesdamas šlovinimą savo bažnyčioje, išsiliejimas. Tai mintys apie rūpinimasį neišgelbėtais, apie žengimą už savo komforto zonos, apie savo pozicijos užėmimą.

Mano aktyvus dalyvavimas savo bažnyčios gyvenime suteikė man įžvalgumo kas iš tikrųjų yra bažnyčia ir kokia jos paskirtis. Tai kas vyksta sekmadieniais tėra tik 10 procentų to, kas yra bažnyčia. Likusi savaitės dalis turėtų sudaryti 90 procentų to, kas yra bažnyčia, tikras Kristaus kūnas.

Taip ir šis albumas vadinasi ATSISTOK (STAND). Tai raginimas atsistoti tvirtai savo tikėjime. Tai raginimas išeiti iš už bažnyčios sienų ir pasiekti prarastuosius. Tai raginimas atsistoti, nes tu paragavai akimirką kažko stipraus, dėl ko tu nebegali pasilikti sėdintis. Tai raginimas stovėti “už tą, Kuris viską atidavė dėl tavęs.”

Šis albumas yra daugiau nei giesmių rinkinys; tai pergyvenimas. Noriu paraginti jus perklausyti visas giesmes vienu prisėdimu. Tikiuosi, kad jus tai palies ir uždegs žengti žingsnį ir užimti savo poziciją.

Jus mylintis,

MICHAEL W. SMITH

Dainos:

Cover Me

Open Arms

Come To The Cross

How To Say Goodbye

Be Lifted High

Oh Lord, You’re Beautiful

Grace 

The Stand

Come See

In Silence

"Play Sound"

Escape Your Love